Продукція Goki в Україні

Дерев'яні іграшки, що випускаються під маркою Goki, подобаються дітям і дорослим своїм оригінальним колоритним дизайном. «Гокі» є власним брендом німецької компанії Gollnest & Kiesel. Фірма була зареєстрована в Гамбурзі в 1981 році двома партнерами — Фріцем-Рюдігером Кізелем і Герхардом Голлнестом. Саме підприємство розташувалося в місті Гюстері, що знаходиться в північній Німеччині.

Головною метою компаньйонів є надання малюкам високоякісної розвиваючої продукції за помірними цінами. Спочатку вони займалися тільки імпортом іграшок, але потім почали випускати і власні вироби. Деревина, з якої виготовляються розвивальні предмети для дітей, надходить з лісів, регулярно відновлюваних людиною. Керівництво Gollnest & Kiesel активно займається цим екологічним питанням, допомагаючи висаджувати клени, буки і дуби на території Шлезвіг-Гольштейн.

Якісна ігрова продукція німецької компанії

У 1981 році Голлнест і Кізел, визначившись з напрямком своєї майбутньої діяльності, організували фірму з продажу якісних дитячих іграшок. Ставши посередниками між сімейними виробництвами і невеликими магазинами, компаньйони усвідомлено не пішли на співпрацю з великими роздрібними мережами, хоча це спростило б їх бізнес. Керівники Gollnest & Kiesel хотіли, щоб малюки, які прийшли з батьками за покупкою чергової забави, потрапляли в казкову атмосферу чарівних крамниць.

Пізніше німецька фірма почала випускати власні барвисті вироби. Назва бренду «Гокі» було складено з перших складів прізвищ засновників компанії. Герхард Голлнест зайнявся придумуванням ідей для нових іграшок, а потім їх обговоренням з професійними дизайнерами. Фріц-Рюдігер Кізел взявся за реалізацію проектів і контролювання задіяних виробничих потужностей, розташованих по всьому світу.

Команда досвідчених співробітників Gollnest & Kiesel протягом 39 років винаходить розвивальні іграшки, які виробляють у дітей уяву, дрібну моторику і сенсорне сприйняття, а також проявляють їх творчий потенціал. Екологічно чисті матеріали, що йдуть на виготовлення іграшок Goki, безпечні для здоров'я хлопчиків і дівчаток. Продукція бренду призначена для дитини від року, тому її мета - сформувати у малюка навички, які позитивно впливатимуть на зростаючий організм. Також під цією маркою виробляються вироби з текстилю.

Види продукції бренду Goki і розвиток дитини

Основними видами продукції, що випускаються німецькою компанією під брендом «Гокі», є розважальні та розвивальні іграшки. Яскраві різнокольорові каталки, машинки, поїзди та інші предмети викличуть захоплення маленької дитини. Надягаючі на палець мініатюрні фігурки пробудять дитячу фантазію. Спеціальні музичні інструменти дозволять в ранньому віці виявити у хлопчиків і дівчаток наявність творчих здібностей. Goki виготовляє лялькові аксесуари, в тому числі коляски і елементи інтер’єру для будиночків.

Маніпуляції з будівельними блоками сформують у малюків просторове бачення. Досліджуючи деталі пірамідок і конструкторів, діти навчаться аналізувати інформацію. Завдяки логічним іграм розвинуться розумові здібності дитини: концентрація, уважність і кмітливість. Викладення елементів мозаїки зміцнить тонкі пальчики. Взаємодія з балансирами поліпшать координацію рухів юних любителів веселих забав.

Якщо батьки вважають за краще, щоб їх малюк не стикався навіть з безпечними нетоксичними барвниками, Goki задовольнить і таке бажання. Особлива лінійка іграшок, виготовлених з деревини, відбувається тільки шляхом випалювання різного декору на натуральній поверхні. У неї входять майже настільки ж різноманітні види виробів, як і в кольорових колекціях, що дозволяє повноцінно формувати організм дитини.

Німецька компанія Gollnest & Kiesel поширює власну продукцію по всьому світу. Понад 600 осіб працюють над створенням унікальних іграшок, які сприяють правильному дитячого розвитку. Колоритні вироби бренду «Гокі» відзначені нагородами за свою популярність і якість. Тепер їх може купити будь-який житель України.

На сайті «Бава» представлено безліч іграшок марки Goki. Ознайомившись з асортиментом, відвідувач інтернет-магазину легко підбере дитині розвивальний предмет за найбільш доступною ціною. Жителі Києва, Одеси, Харкова, Дніпра отримають замовлений товар протягом 1-3 днів. Корисна барвиста забава порадує зацікавленого малюка захопливістю, оригінальністю і неповторним дизайном.

Сортувати за:
658 товаров

Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22