Астрономія та географія

Сортувати за:
53 товара
  • 1
  • 2

Зацікавити дитину масштабом навколишнього світу допоможуть географія і астрономія. Розповідаючи про нашу зоряну систему, батьки зможуть показати малюкові її елементи завдяки колоритним іграшковим наборам. Виробники випускають планети у вигляді надувних сфер і спрощених настільних або підвісних кулькових моделей. Венера, Нептун або Земля, що світяться в темряві, вразять уяву дівчаток і хлопчиків, спонукаючи дітей пильніше вивчати вечірнє сяюче небо.

Всі бажаючі побачити космічні світи на власні очі можуть купити дитячі телескопи, розроблені для астрономів-початківців, в магазині «Бава». Нестандартність дизайну, доповнена яскравими відтінками, приверне увагу малюків до цікавих оптичних приладів — вони швидко оцінять дивовижні можливості цих інструментів, що вміють наближати. Подальше вивчення небосхилу дитина легко проведе за допомогою невеликого домашнього проектора.

Завдяки освітнім посібникам діти з'ясують, які внутрішні шари має наша планета. Барвистий глобус наочно продемонструє обриси місцевих океанів і континентів. Геологічні міні-колекції покажуть мінерали, що становлять земне ядро. Колоритні камені зацікавлять дитину, дозволяючи визначитися з ймовірною спрямованістю майбутньої професії. Складаючи шматочки пазла-карти, вона запам'ятає багато міст України. Купивши в магазині «Бава» розвивальні набори за демократичними цінами, батьки з Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Одеси, Чернігова, Ужгорода, Кривого Рога та інших міст почнуть ненав'язливо вчити своїх допитливих малюків.

Часто задаваемые вопросы

Товары со скидкой в категории Астрономія та географія?


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22