Дитячі годинники

Сортувати за:
40 товаров

Вмінню відстежувати миті бажано вчитися змалку. Дитині, що починає знайомитися зі стрімкими секундами і хвилинами, потрібен інструмент, що сповіщає про час та сприяє закріпленню отриманих знань. Дитячі годинники-браслети виробляються зі стрілками і числовим циферблатом. Чим оригінальнішим буде дизайн корисної речі, тим сильнішим буде інтерес малюка. Додавання до моделі іграшки зробить хронометр ще цікавішим для юного власника.

Безпека дівчаток і хлопчиків легко забезпечується розумним пристроєм, що дозволяє контролювати маршрут дошкільника або школяра. За допомогою трансглобальної мережі GPS батьки завжди дізнаються точне місце розташування дитини, яка вийшла з домівки. Наручний годинник часто доповнений функцією телефону, що дає можливість додзвонитися в найбільш важливий момент до дорослих.

Представлені в магазині «Бава» цифрові хронометри можливо купити за комфортними для клієнтів цінами. Батьки зможуть підібрати відповідні малюкам або підліткам моделі. Годинники вирушають в різні регіони — Київ, Харків, Дніпро, Львів, Одесу, Чернігів, Ужгород, Кривий Ріг та інші міста. Діти з захопленням навчаться контролювати час через класичний наручний пристрій або колоритний гаджет.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22