Ігрові набори Playmobil

Сортувати за:
71 товар
  • 1
  • 2

Розвиваючий конструктор Playmobil, будучи гідним замінником Lego, здатний привернути увагу будь-якої дитини. Ігрові набори німецької компанії відрізняються недорогою ціною, якщо проводити порівняння з датської продукцією. Вони більше орієнтовані на маніпуляції з уже зібраними будівлями, транспортом і фігурками живих істот. Дитяча уява придумає безліч різних ситуацій, які можна реалізувати з вмістом цих цікавих комплектів.

 

Розвиток дитини та ігровий конструктор Playmobil

Багато батьків, побачивши набори Плеймобіл, вважають їх більш дешевим аналогом Лего. Через невеликі розміри фігурок і блоків, які збираються в будівлі, зовнішня схожість між цими конструкторами є. Обидва бренди спрямовані на найактивніший розвиток у дітей моторики рухів, інтелекту і уяви. Різниця ж між ними полягає в самій суті ігрового процесу.

Зібрати з деталей комплекту Playmobil будывлю, призначену для мініатюрних мешканців, можна лише один раз. В ході монтажу стін і даху малюкові обов'язково знадобиться допомога дорослих. Старші діти, вивчивши інструкцію, впораються з непростим завданням самостійно. Розподіливши меблі по готовим приміщенням, дитина почне маніпулювати наявними персонажами, придумуючи для них захоплюючі сценки.

Основними дійовими особами в наборах Плеймобіл є мініатюрні представники живого світу. Маленькі чоловічки відважно борються з пожежами, рятують потерпілих, досліджують полярні території, займаються спортом, плавають по морях і борознять космічні далі. Чарівні принцеси в очікуванні прибуття благородних лицарів знаходять розваги всередині палацових стін, а чарівні феї з радістю приймають гостей на зачарованих лісових галявинах.

Серії барвистих конструкторів Playmobil присвячені безлічі напрямків. Завдяки такій різноманітності дитина знайде ігровий набір, тема якого буде йому цікава. Виробники випускають комплекти, присвячені різним професіям. Взявши в руки міні-фігурки, хлопчики і дівчатка відчують себе на місці поліцейських, рятувальників, льотчиків, моряків, лікарів і ветеринарів. Вони оцінять складність і відповідальність, супутні кожної серйозної спеціальності.

Шанувальники грізних драконів з радістю виберуть лінійку Playmobil, засновану на анімаційному серіалі, що розповідає про юного вікінга і його вогнедихаючих друзів. Разом з сином вождя Іккінга, літаючим на смішному Беззубику, малюк переживе безліч пригод, зміцнюючи мир серед людей і крилатих створінь. Дитина може віддати перевагу і іншим персонажам, улюбленим за час перегляду мультфільму.

Придбати дитячий конструктор бренду Playmobil дуже просто — достатньо відвідати тематичний інтернет-магазин «Бава» і вибрати там вподобану продукцію. Демократична ціна багатьох наборів приємно здивує економних клієнтів. Жителям Києва привезуть замовлені комплекти в максимально стислі терміни, мешканцям решти України доведеться почекати деякий час. Купивши Плеймобіл для своєї дитини, турботливі батьки незабаром побачать підвищення розумових здібностей і розвиток уяви граючого малюка.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22