Іграшковий посуд та їжа

Сортувати за:
237 товаров

Іграшковий посуд і їжа

Коли малюк починає організовувати для своїх ляльок обіди і чаювання, йому необхідно щось ставити на стіл. Дитяча посудка і іграшкова їжа допоможе захопленому дитині створити потрібну атмосферу під час трапези. Купивши дівчаткам і хлопчикам крихітні сервізи, а також муляжі різних страв, батьки внесуть додаткові фарби в майбутні бенкети.

Якщо у малюка є міні-кухня, до неї необхідно придбати комплекти каструльок, сковорідок, мисок і іншого корисного приладдя. Маніпуляції з ігровим посудом допоможуть дитині уявити себе професійним кухарем, що створює дуже смачні обіди для своїх підопічних. Його багата уява додасть чудові аромати, які видаються продуктами в процесі умовного приготування. Враження гостей, які скуштували на бенкеті апетитні страви, буде неймовірним.

Дитяча іграшкова їжа складається з пластикових м'ясних напівфабрикатів, молока, яєць, колоритних овочів і фруктів. Також до неї входять хлібобулочні і кондитерські вироби, які можна подавати відразу на стіл. Розкладаючи порції по посуду для ляльок, дитина навчиться маніпулювати невеликими предметами, що посприяє поліпшенню координації його рухів.

Використовуючи іграшковий міксер, малюк зуміє майже по-справжньому приготувати різні кулінарні шедеври. Блендер дозволяє юному кухареві зробити незабутні коктейлі з реалістичними на вигляд шматочками фруктів. Зручна посудка для дітей стане приводом частіше влаштовувати звані бенкети зі своїми улюбленцями.

Придбати пластикову їжу, кухонне начиння і сервізи можна в тематичному інтернет-магазині «Бава». Багато наборів мають досить демократичну ціну, що сподобається задоволеним батькам. Доставляють іграшковий посуд і продукти по всіх населених пунктах України. Живучи в Києві клієнти отримають власне замовлення дуже швидко. Використання маленьких предметів сервірування і страв зроблять застілля з ляльками справді незабутнім.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22