Інтерактивні іграшки та роботи

Сортувати за:
368 товаров

Правильне формування особистості дитини неможливе без найголовнішої складової — іграшки. Чим більше функцій містить в собі розвивальний предмет, тим краще він впливає на свідомість малюка. З використанням нових технологій виробники дитячих товарів досягли вражаючих успіхів — їх продукція може рухатися, говорити і створювати музику. Хлопчики і дівчатка навчаться управляти вже готовими роботами або самостійно зберуть з конструктора рухомі моделі різних видів.

Вплив інтерактивної іграшки на дитячий розвиток

Створення іграшок почалося багато тисячоліть тому, і вже тоді люди стали намагатися вдихнути життя у власні творіння. Першими лялечками управляли вручну за допомогою мотузок або важелів, зараз же за дії рухомих моделей відповідають програми і електронна начинка. Розважаючись з реагуючим предметом, дитина створить шматочок казки, де її мрії втіляться в реальність.

Живі іграшки відгукуються на дитячі маніпуляції і слова, створюючи ефект взаємного спілкування. Нявкання, гавкіт, рев і інші звуки додають рухомим моделям природності. Іграшкові вихованці продемонструють малюкам, що навіть за ними необхідно правильно доглядати. Якщо дівчатка і хлопчики успішно дбають про пластикових улюбленців, батьки можуть бути впевнені — вони готові нести відповідальність і за справжніх тварин.

Іграшки, які говорять, розвивають комунікативність дитини, роблячи її більш товариською з навколишнім світом. Кожна дія малюка буде отримувати відповідний відгук, що дозволить йому помітити виникаючі логічні взаємозв'язки. За допомогою візуальних і звукових сигналів посилиться сенсорне сприйняття дитячого організму. Чим вища самостійність моделей, тим більше знань перейдуть до заінтригованих дівчаток і хлопчиків.

Види розвивальних інтерактивних іграшок

Виробники пропонують юним споживачам безліч видів розвивальної продукції. Малюкам сподобається маніпулювати спрощеними інтерактивними іграшками. Набори електронних конструкторів дозволяють початківцям-інженерам самостійно виготовити колоритні об'єкти, що рухаються. Шанувальники фільмів про трансформерів можуть зібрати власну колекцію, що складається з роботів, які перетворюються в транспортні засоби або динозаврів.

Барвисті пластикові вихованці, які відгукуються на дії господарів, підкорять дитячі серця. Малюки зможуть знайти собі друга у вигляді ручного дракончика, панди або мавпочки. Рухомі іграшки Furreal Friends дозволяють дитині навчитися піклуватися про кошенят і песиків. Чарівних домашніх улюбленців треба регулярно годувати і вигулювати. Додаткові аксесуари познайомлять хлопчиків і дівчаток з правильним доглядом за справжніми тваринами.

Підлітків зацікавлять сучасні літальні апарати з дистанційним управлінням. Іграшкові моделі являють собою транспорт з популярної комп'ютерної стратегії. Професійні квадрокоптери оснащені потужними двигунами і відеокамерами. Вони можуть брати участь в змаганнях, перевозити пошту або приховано спостерігати за порушниками. Оператор, який контролюватиме переміщення об'єкта, повинен мати хороший окомір і чітке відчуття навколишнього простору.

Колоритна розвивальна продукція приверне увагу батьків України. Через інтернет-магазин «Бава» можна купити якісні види інтерактивних іграшок для дітей різного віку. На сайті розміщені моделі за найдемократичнішими цінами. Після здійснення оплати товар відправляється клієнтові. Посилки доставляються як у великі міста, так і в найвіддаленіші куточки країни. Замовники з Києва, Львова, Харкова, Дніпра, Одеси отримають захоплюючу барвисту забаву протягом 1-2 днів.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22