Вимірювання та аналіз даних

Сортувати за:
30 товаров

Більшість природних факторів потребує прискіпливих досліджень і аналізу. Одиниці виміру ваги, обсягу або відстані дозволяють дізнатися масу відомостей про об'єкти, що цікавлять. Дитина зуміє з'ясувати їх значення, застосувавши для отримання даних іграшкове міні-обладнання. Завдяки зручним пристосуванням малюк зрозуміє, наскільки важка улюблена машинка або як багато рідини вміщається в його кухоль.

Виробники випускають ваги-балансири, мензурки та градуйовані склянки, щоб діти детальніше вивчали навколишній світ. Поділи на стінці пляшки підкажуть, яка кількість води є всередині ємності. Кумедні гирьки у вигляді яскравих кольорових тварин або кубиків дозволяють з'ясувати, наскільки важким є певний предмет. Вимірювальне колесо підкаже відстань до об'єкта, який заінтригував допитливу дитину. Цифровий таймер визначить, через який часовий відрізок завершиться той чи інший процес.

Вирішивши купити барвисте міні-обладнання, батьки забезпечать малюків тривалими цікавими іграми. Розвивальні товари пропонуються клієнтам за приємними демократичними цінами в магазині «Бава». Різноманітні вимірювальні прилади доступні всім дітям, які проживають в Україні. Заінтригована дитина розпочне захоплено шукати дані про будь-які колоритні об'єкти. Посилки з навчальними комплектами доставляються до Києва, Харкова, Дніпра, Львова, Одеси, Чернігова, Ужгорода, Кривого Рога та інших міст.

Часто задаваемые вопросы

Товары со скидкой в категории Вимірювання та аналіз даних?


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22