Коляски і транспорт для ляльок

Сортувати за:
61 товар
  • 1
  • 2

Коляски та транспорт для ляльок

Кожна іграшка, що з'являється у дитини, сприяє пізнанню навколишнього світу. Нерідко побачені сцени малюки вирішують повторити за участю обожнюваних улюбленців. Надаючи велику достовірність розігрувальному дійству, батьки можуть купити коляску для ляльок, куди дівчинка з радістю укладе свою красуню.

Образ дівчинки-мами

Влаштовуючи з лялькою цікаву виставу у вигляді класичної забави «дочки-матері», кожна дівчинка приміряє на себе образ справжньої мами. Розповідаючи їй казки, надягаючи різні наряди або укладаючи в іграшкову коляску, малятко вчиться піклуватися про близьку і рідну істоту. Регулярні прогулянки з міні-транспортом, призначеним для перевезення сплячої улюблениці, продемонструють, як відповідально дитина відноситься до обраної ролі.

Показуючи оточуючим людям легко впізнаваний образ, дівчинки поступово відчують зародження реального батьківського інстинкту. Коляски для ляльок є невід'ємним атрибутом усіх майбутніх мам. Катаючи в них іграшки, діти не тільки отримають моральне задоволення, а й знайдуть корисні навички.

Особливого ​​реалізму в поведінці захопленої дитини дозволяє домогтися штучне немовля. Укладаючи його у візочок для пупсів, дівчинка повинна подбати про супутні речі, необхідні малюкові на прогулянці. Це допоможе їй виробити звичку правильно збирати сумку перед виходом на вулицю.

Вибір колясок для ляльок і іншого транспорту

Задумуючи нові пригоди для своєї улюблениці, дівчинка з цікавістю поставиться до речей, які зроблять побутові сценки більш життєвими. Вибираючи між коляскою для ляльок, каретою з кіньми, санками або іншим транспортом, малятко буде спиратися на сюжет майбутньої гри. Визначившись з потрібними предметами, вона може втілити в реальність історію про народження немовляти, подорож юної принцеси або ж веселу зимову прогулянку.

Виробники дитячих товарів пропонують купувати засоби для перевезення самої різної конструкції. Коляски для ляльок бувають у вигляді люльки на колесах або складними в тростину. Матеріали, що йдуть на їх виготовлення  повністю безпечні для дитини. Габарити моделей розраховані на іграшки будь-яких розмірів. Така різноманітність сподобається батькам, так як маленькі предмети коштують дешево.

Перш, ніж вибрати дитячу коляску для ляльки, дорослим слід врахувати думку її майбутньої власниці. Купівля також повинна відповідати величині іграшки та росту дитини, щоб на її хребет не проводилася додаткове навантаження. Вдале придбання доставить велику радість щасливому маляті.

Купити красиві коляски для ляльок можна в тематичному інтернет-магазині «Бава». Ціни на ці вироби досить демократичні, що дозволяє недорого придбати майже будь-яку вподобану модель. Доставляються іграшки для дівчаток по всій Україні. Клієнтам з Києва замовлення привозять в мінімальні терміни. Отримавши транспорт для своїх улюблениць, діти почнуть ще активніше гуляти з власними підопічними.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22