Кухня та їдальня

Сортувати за:
131 товар

Дитяча кухня

Спроба щось приготувати з підручних матеріалів вважається нормою для дітей наймолодшого віку. Подорослішавши, вони можуть перейти від ліплення пісочних пасок до створення досить реалістичних страв. Для цього зацікавленим дівчаткам і хлопчикам слід скористатися ігровою кухнею. Маніпулюючи майже справжнім кухонним начинням і побутовою технікою, дитина легко представить себе професійним шеф-кухарем.

Розігріваючи у муляжі мікрохвильовки піцу, смажучи на міні-сковороді м'ясо або включивши кавоварку, малюки насолодяться звуками приготування їжі і мерехтінням світлодіодного підсвічування. За допомогою іграшкової кухні дитяча фантазія буде розвиватися найактивнішим чином. Дитина зможе не тільки організувати застілля для своїх ляльок, а й приготувати їм частування, перевтілившись в досвідченого кухаря.

Використовуючи зменшене обладнання з начинням, хлопчики і дівчатка поліпшать координацію власних рук. Невеликі предмети, що входять в набори дитячих кухонь, посприяють енергійним маніпуляціям, які розвивають крихітні пальчики малюків. Також юні шефи навчаться правильно розраховувати час для умовного приготування їжі і напоїв.

Виробники товарів для дівчаток і хлопчиків випускають різноманітні серії обладнання, яке допомагає працювати маленькому кухареві. До складу іграшкових кухонь входять: дитяча плита, духовка, холодильник, мийка, мікрохвильовка, стіл і шафки. Побутова техніка і начиння стануть приємним доповненням для дитини, яка вирішила перетворитися на справжнього майстра-шефа.

Придбати зручний майданчик для умовного приготування їжі здатна кожна людина в Україні. Купити дитячу кухню можна через інтернет-магазин «Бава», де представлені моделі з різним діапазоном цін. Міні-обладнання, меблі, побутова техніка і начиння обійдуться батькам недорого завдяки їх візиту на мережевий ресурс. Клієнти з Києва отримають власні замовлення швидше за всіх, так як доставка здійснюється в мінімально стислі терміни. Незабаром радісні діти продемонструють своїм улюбленим лялькам навички кухаря-професіонала.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22