Металеві конструктори

Сортувати за:
33 товара

Конструктори дають можливість дитині виступити творцем і власними руками створити що-небудь цікаве. Невеликі деталі набору слугуватимуть для дітей корисним тренажером, який розвиватиме маленькі пальчики. Покращення дрібної моторики безпосередньо впливає на збільшення інтелектуальних здібностей дівчаток і хлопчиків. Виконані з металу комплектуючі елементи роблять іграшку довговічною, що порадує економних батьків.

Конструктор з металу — міцна і довговічна іграшка

Металевий дитячий конструктор вперше представили публіці в 1901 році. Набір Meccano придумав британський винахідник Френк Хорбі. Не маючи інженерної освіти, бізнесмен зумів створити ігровий комплект, який мав високий попит у юних будівельників. Поєднуючи за допомогою викрутки перекриття, колеса, кути і балки, дитина власними силами збирала моделі будівель, машин або архітектурних споруд. Скоби, гайки і болти дозволяли скріплювати деталі в послідовності, необхідній маленькому монтажнику. Додавання в подальшому електродвигунів і сонячних батарей розширило ряд виготовлених об'єктів.

З залізних конструкторів, що випускаються виробниками XXI століття, діти створять авіатранспорт, гоночні машини, будівельну техніку або трансформерів. Використовуючи деталі декількох комплектів, юні інженери спорудять місто з будівлями, архітектурними прикрасами і ажурними мостами. Інструкція підкаже захопленим гравцям як зібрати зацікавлену їх модель. Енергійні маніпуляції пальцями позитивно вплинуть на розумову діяльність хлопчиків і дівчаток. Розвинена дрібна моторика посприяє поліпшенню мови маленької дитини.

Ігровий комплект деталей — найкорисніший подарунок для юного будівельника. В інтернет-магазині «Бава» батьки з України можуть купити металічні конструктори, виготовлені іноземними виробниками. Ціни на металевий конструктор залежать від різноманітності елементів набору. Жителі Києва, Дніпра, Луцька, Харкова, Миколаєва отримають бажаний комплект протягом 1-2 днів.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22