Набори LEGO

Сортувати за:
684 товара

Ігровий комплект Лего є одним із найбільш упізнаваних конструкторів в світі. Безліч деталей, що входять в різні види наборів, дозволяють не тільки будувати об'єкти, пропоновані датською фірмою-виробником, а й створювати дивовижні світи за допомогою власної уяви. Зайнявшись складанням задуманої речі, діти із захватом поринуть в захоплюючий творчий процес.

 

Конструктор Лего і розвиток дитини

З 1949 року з'єднувальні блоки ігрових наборів Lego допомагають розвивати зростаючий організм дитини. Невеликі деталі, з яких складається конструктор, сприяють виробленню у хлопчиків і дівчаток дрібної моторики рук. Барвисто оформлені елементи дозволяють батькам проконтролювати правильність сприйняття всіх відтінків колірної гами, що спостерігається очима малюка.

Розглядаючи комплект блоків, діти навчаться подумки продумувати зовнішній вигляд майбутнього творіння і лише потім приступати до його втілення в реальність. Крім архітектурних задатків дитина може проявити при грі з набором Лего свої зароджуючі дизайнерські навички. Збираючи деталі не за схемою, юні конструктори продемонструють оточуючим власний смак і почуття внутрішньої гармонії.

Численні комплекти Lego сприяють зростанню дитячого інтелекту. Нові види наборів дозволяють будувати рухомих роботів, які вміють виконувати різні завдання. Вивчаючи електронні блоки майбутньої іграшки, хлопчики і дівчатка почнуть освоювати ази інженерії. Після підключення до об'єкта сенсорів звуку, освітленості, торкання і оцінки відстані малюки зрозуміють, як багато різноманітних можливостей відкривається для управління цим штучним створінням.

 

Види наборів Лего

Незважаючи на досить невелику кількість основних форм деталей, які присутні в ігрових комплектах, виробники випускають численні тематичні варіанти конструкторів Lego. Вони присвячені різним напрямкам: всім областям життя людської спільноти, реально існуючим і вигаданим видів техніки, сюжетів кінокартин, мультфільмів і коміксів, сучасному і доісторичному тваринному світу.

Вибираючи набори Лего, дитина буде орієнтуватися на своїх найулюбленіших героїв. Дівчаткам сподобається збирати комплекти з диснеївськими принцесами, хлопчики ж вважатимуть за краще конструювати з блоків барвисті автомобілі, швидкісні літаки і космічні кораблі. Існують схеми, що дозволяють формувати з деталей міні-копії справжніх транспортних засобів. Також діти легко побудують будівлі будь-яких розмірів і населять їх маленькими фігурками колоритних персонажів.

Батьки можуть відразу вибрати для розвитку малюків великий набір Лего, куди входить безліч елементів різних конфігурацій і кольорів, або ж купувати поступово комплекти поменше. Блоки з окремих конструкторів завжди з'єднуються один з одним, що дозволяє накопичувати будівельний матеріал для виготовлення нових видів моделей. Частина фігурок героїв розроблена так, щоб їх теж збирали діти своїми маленькими пальчиками. Процес створення іграшкового світу просто зачарує зацікувлену дитину.

Купити набір конструкторів Лего або окремі комплекти цього виробника можна через тематичний сайт. В інтернет-магазині «Бава» легко визначитися зі своїми побажаннями, з огляду на ціну розміщеного там товару. Зручність оформлення заявки і доставка розвиваючої продукції по всій Україні сподобаються кожному клієнту. Першими отримають яскраві будівельні блоки замовники з Києва. До жителів інших регіонів країни доведеться замовлення на Lego приїде через 2-3 дні. Збирати різні об'єкти з елементів легендарного конструктора буде цікаво незалежно від віку.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22