Настільні ігри

Сортувати за:
987 товаров

Дитяча свідомість вбирає і обробляє всю інформацію, яка надходить з навколишнього світу. Для розвитку мислення малюкові необхідні спеціальні заняття, які формують розумові навички. Ігри на логіку допомагають посилювати пам'ять та інтелектуальні здібності, що дуже цінно для зростаючого організму дитини. Колоритні забави будуть необхідні дівчаткам і хлопчикам, які прагнуть отримати додаткові знання, а також повеселитися в доброзичливій атмосфері.

Ігри настільні — від минулого до сьогодення

Перші розвивальні ігри настільного формату придумані 5 тисячоліть тому. Люди дізналися про це, коли на старих фресках було знайдено зображення фараона, що сидить за сенетом. Згодом набори з фігурами археологи виявили в гробницях єгипетських правителів. До найдавніших забав людства відносяться також кістки, доміно, го, нарди і прабатько шахів чатуранга. Пізніше з'явилися шашки, маджонг, абалон і лото.

До сучасних розвивальних ігор відносяться маніпуляції з комплектами предметів, які слід розмістити один на одному або навпаки акуратно розібрати на окремі складові. Проведення фішок через поле з перешкодами лягло в основу найпростіших розважальних забав і складних економічних стратегій. Протистояння за допомогою карт змушує учасників продумувати тактику кожного ходу, що сприяє зростанню інтелектуального мислення.

Види настільних ігор для дітей

Дитячі настільні ігри є чудовим засобом для проведення дозвілля і загального розвитку. Виробники виготовляють продукцію з урахуванням вікових груп юних учасників. Малюкам будуть цікаві барвисті балансири, на які необхідно розмістити наявні предмети. Яскраве лото з фруктами, деревами або тваринами познайомить кожного охочого з флорою і фауною нашої планети. Через картки можна вивчати алфавіт, цифри і арифметику.

Вікторини сприяють отриманню нових відомостей про навколишній світ. Також вони покращують комунікацію дитини з однолітками під час спільного вгадування вірних відповідей. «Поле чудес» або «Ерудит» розширять лексичний запас маленьких гравців. До улюблених дитячих настолок відносяться забави-ходилки з просуванням фішок на барвистому полі. Переміщаючи фігурки, хлопчики і дівчатка здійснять географічні відкриття, знайдуть піратські скарби, влаштують міські гонки або переведуть жаб через ставок.

Одиночні або групові види інтелектуальних розваг корисні для формування різних розумових навичок. До найпопулярніших настолок для дітей старшого віку відносяться «Суперфермер», «Монополія», «Мафія». Подібні стратегічні набори виробляють економічне і психологічне мислення, занурюючи підлітків в непрості життєві ситуації.

Класичні гри у вигляді шахів, шашок, го, абалон, нард і доміно позитивно впливають на розумовий розвиток людини. Протягом тисячоліть вони зберігають свою привабливість для хлопчиків і дівчаток, які вирішили долучитися до розваг минулого. За допомогою найдавніших настільних забав діти навчаться аналізувати те, що відбувається, робити логічні висновки і продумувати власну стратегію.

Розвивальна продукція світових компаній-виробників доступна для кожної дитини України. Батьки можуть купити її в інтернет-магазині «Бава», де представлений перелік кращих настільних ігор для дітей. Ціни на цікаві розваги приємно здивують відвідувачів сайту. Після оплати товар буде відправлений за адресою, вказаною клієнтом. Замовлення для жителів Києва, Одеси, Львова, Дніпра, Харкова розвозяться в найкоротші терміни.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22