Пазли і головоломки

Сортувати за:
2385 товаров

Маленька дитина починає усвідомлювати світ з отриманням великої кількості різноманітної інформації. Розвивальні іграшки —  необхідність для повноцінного виховного процесу. Вони формують розумну і самостійну особистість. Для активізації інтелектуальної діяльності малюка педагоги рекомендують батькам купити пазли і барвисті дитячі головоломки. Колоритні набори створені для будь-якого віку, тому дорослі з легкістю підберуть допитливим хлопчикам і дівчаткам найкращі комплекти.

Поява дитячих іграшок-головоломок

Логічні ігри з'явилися в глибокій давнині — більше 2 тисячоліть тому. В основу головоломок лягли різні прийоми: складання окремих деталей, зчеплення або роз'єднання наявних фрагментів, переміщення сегментів суцільного об'єкта, блокування внутрішніх частин предмета потайними засувками. Інтелектуальні забави сприяли сприйняттю кольорової гами, а також величини і форми використовуваних елементів. Двомірні мозаїки типу китайського танграма допомагали згодом вивчати деякі математичні поняття.

Барвисті пазли і цікаві головоломки для дітей стали звичною домашньою розвагою. Настільні ігри сприятливо впливають на наочно-образне і логічне мислення, що допомагає зростанню інтелекту. Невеликі деталі розвивальних комплектів активізують дрібну моторику і сенсорне сприйняття дитини. Виробники випускають як м'які складальні панно, розраховані на малюків, так і мозаїки з тисяч міні-елементів, складати які сподобається навіть дорослим.

Види дитячих пазлів і головоломок

Ігрові набори створюються з найрізноманітніших матеріалів. Компанії виготовляють головоломки з картону, дерева, пластика, каменю, гуми або спіненого полімеру. Також виробники розробили для дитячої аудиторії розвивальні пазли на магнітах. Прикріплюючи кольорові шматочки до дошки, хлопчики і дівчатка навчаться рахувати, дослідять будову людського тіла, зберуть географічну карту світу, познайомляться з колоритними представниками земної фауни.

Малюків зацікавлять найпростіші панно з декількох яскравих деталей. Укладаючи необхідні елементи на основу, дитина зможе самостійно скласти кумедні барвисті зображення. Інтерактивна продукція зазвучить, варто тільки фрагментами розміститися на порожніх ділянках. Дівчаткам і хлопчикам також сподобаються м'які пазли, які перетворюються в плоскі килимки або об'ємні фігури. Спеціально розроблена конструкція іграшки безпечна для дитячого організму.

Класичні багатоелементні набори зацікавлять навіть дорослих. Різноманітні панно являють собою мальовничі тематичні картини. Окрема категорія пазлів-розмальовок створена для початківців художників. Малюки самі додадуть веселки всім отриманим зображенням. Оригінальні будівельні мозаїки з деталями у вигляді кольорових болтів дозволяють дитині не тільки проявити свій творчий талант, а й навчитися тримати в руках міні-шуруповерт.

З'єднання тривимірних пазлів для дітей стане маленьким випробуванням. Збираючи об'ємні карти міст-мегаполісів, хлопчики і дівчатка познайомляться з відомими пам'ятками планети. За допомогою зоологічних комплектів вони досліджуватимуть зовнішній вигляд і анатомічну будову тварин. Настільні логічні розваги посприяють розвитку у дитини уважності, інтелекту і пам'яті. Завдяки колоритним головоломкам юний гравець навчиться об'єднувати предмети за ознаками і застосовувати елементи комбінаторики.

Збірка плоских картин або тривимірних об'єктів є найулюбленішою забавою дітей і дорослих. Великі мозаїки весело викладати всією сім'єю. Барвисті комплекти доступні для придбання кожному жителю України. На сайті інтернет-магазину «Бава» є в наявності пазли, головоломки та інші інтелектуальні ігри — їх можна купити менше, ніж за хвилину. Ціна розвивальної продукції розрахована на відвідувачів з різним доходом. Після проведення оплати замовлення відправляються за адресами клієнтів. Проживаючі в Києві, Дніпрі, Миколаєві, Луцьку, Одесі, Львові дівчатка і хлопчики дуже швидко приступлять до з'єднання розрізнених елементів в яскраві колоритні панно.

Часто задаваемые вопросы

Товары со скидкой в категории Пазли і головоломки?

Лучшие скидки в категории Пазли і головоломки:

Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22