Роботи

Сортувати за:
81 товар
  • 1
  • 2

Батьки часто намагаються купити такі іграшки для хлопчиків, які при розвазі давали б їм корисну інформацію. Інтерактивний робот зацікавить дітей власним виглядом і змусить задуматися про внутрішній вміст рухомої фігурки. Спостерігаючи за тим, як пересувається і взаємодіє з навколишнім світом модель, дитина захоче познайомитися з програмуванням, що дозволяє управляти штучним створенням.

Пізнавальна іграшка робот

Першого іграшкового робота випустили японські виробники в 1938 році через 18 років після створення Карелом Чапеком цього дивного персонажа. У 1950-х рр. з'явилися покращені інтерактивні моделі зі звуком і світлодіодними лампочками. Кіноіндустрія стала основним постачальником ідей для зовнішнього вигляду рухливих фігурок. Дроїди і трансформери — найяскравіші приклади подібної дитячої розважальної продукції.

У XXI столітті роботи перейшли на новий рівень розвитку, почавши спілкуватися з маленькими господарями. Реагуючі на зовнішні впливи інтерактивні іграшки продавалися за дуже великою ціною, але здешевив виробництво, компанії приступили до випуску бюджетних моделей. Серед сучасної продукції представлені фігурки воїнів, рятувальників, дослідників, тварин, а також різноманітна техніка. Рухомі трансформери оснащені індикаторами, які блимають і видають звукові сигнали.

Вирішивши придбати робота на радіоуправлінні, дорослі повинні визначитися з тим, який ухил — розважальний або науковий — приверне увагу дитини. Складніших програмованих створінь діти можуть зібрати самі зі спеціального конструктора. Виготовлені виробниками готові моделі познайомлять юних дослідників з азами інформатики. Виконуючи команди, пристрій пройде заданий шлях, почне танцювати або маніпулювати з зазначеними об'єктами.

Інтерактивні керовані іграшки дуже популярні у дитячій аудиторії — вони розвивають уяву та інтелект зацікавленої дитини. Колоритна рухлива фігурка вплине на вибір майбутньої спеціальності маленького господаря. В інтернет-магазині «Бава» можна купити роботів найрізноманітнішого дизайну. Ціна залежить від складності моделі, її характеристик. Інтерактивний робот доставляється в кожну область України. За мінімальний часовий термін замовлення доставлять до Києва, Харкова, Львова, Дніпро, Одесу, Херсон.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22