Фігурки роботи трансформери

Сортувати за:
291 товар

Якщо дитина стала менше цікавитися звичайними іграшками, їй можна купити футуристичних роботів трансформерів. Ці фігурки легко змінюють свій вигляд на різні види техніки, що вразить уяву зацікавлених дітей. Допомагаючи своїм новим улюбленцям перетворюватися, хлопчики і дівчатка отримають перші знання в найпростішій інженерії.

 

Вплив іграшки трансформера на дитячий розвиток

Об'єкти, здатні змінювати власну конфігурацію, дуже подобаються дітям. Отримавши в подарунок одного трансформера, малюк додасть в свій набір відразу дві іграшки — фантастичного робота і звичну оку техніку або зброю. Розглядаючи незвичайну фігурку, дитина з цікавістю буде відслідковувати перетворення, що відбуваються з новим улюбленцем. Механіка цього процесу активізує його інтелект і уяву.

Маніпуляції з трансформерами будуть корисні для дитячого організму. Регулярно надаючи іграшці різні положення, малюк поліпшить тонку моторику власних пальчиків і координацію рук. Творчі здібності дитини створять для фігурки безліч нестандартних ситуацій, що вимагають застосування обох іпостасей робота, що зробить майбутні розваги ще більш захоплюючими.

Відстежуючи зміни трансформерів, хлопчики і дівчатка можуть серйозно зацікавитися наукою. Процес перевтілення швидко зацікавить юних спостерігачів, і вони захочуть дізнатися, як створити в реальності подібну машину. Шлях в інженерну спеціальність іноді починається з придбання барвистії фантастичної іграшки.

 

Види іграшкових трансформерів

Кіно, мультфільми і комікси завжди впливали на ринок дитячих товарів. Придумані в XX столітті розумні бойові роботи, здатні трансформуватися в іншу техніку, динозаврів або комах, швидко стали улюбленими іграшками хлопчиків і дівчаток. Вони перетворюються в машини, літаки, вертольоти і навіть гігантську зброю.

Дитина буде в цілковитому захваті, якщо зуміє сама провести бої між автоботами — позитивними інопланетними кібер-створіннями, і десептиконами, що несуть по Галактиці масові руйнування. Малюк може зібрати групу трансформерів з найцікавішими здібностями. Лідер робочих роботів Оптимус Прайм, що перетворюється в багатотонну вантажівку з довгою фурою, буде яскравою зіркою цієї колекції.

Існують і інші види популярних іграшок, які змінюють свій вигляд. Трансформери-рятувальники стають гігантськими інструментами, що допомагають ліквідовувати наслідки різних природних і техногенних катастроф. Завдяки цим персонажам дитина відчує себе відважним бійцем, що захищає людей від безлічі бід. Виробники випускають особливих міні-роботів, які підійдуть любителям фігурок невеликих розмірів.

 

Купити трансформера для свого малюка можна через інтернет-магазин «Бава». Наявні на сайті моделі обійдуться клієнтам недорого, так як їх ціна цілком демократична. Доставка незвичайних іграшок проводиться в межах Києва і по інших регіонах України. Фантастичний робот з двома або трьома іпостасями перетвориться в головного улюбленця зростаючої дитини.

Часто задаваемые вопросы

Товары со скидкой в категории Трансформери?


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22