Разделы категории транспорт


Для якісного фізичного і розумового розвитку важливо надати дитині найрізноманітніші іграшки. Спрощені транспортні моделі можна давати малюкам, більш складні засоби пересування припадуть до душі дітям старшого віку. Взявши в руки машинки, літаки чи кораблі, хлопчики і дівчатка проявлять максимум фантазії під час здійснення власних задумів.

Іграшковий транспорт і дитячий розвиток

Компанії-виробники випускають наземний, водний і повітряний іграшковий транспорт. Колоритні моделі представлені у вигляді спрощених машинок і зменшених копій реальної техніки. Малюки будуть захоплено возитися з яскравими предметами, розвиваючи сенсорне сприйняття і рухову моторику. Підключивши свою уяву, діти старшого віку зможуть перевтілитися в пілотів, капітанів або водіїв-далекобійників.

Керуючи будівельною технікою, дитина продемонструє всі наявні знання в області зведення будівель. Спостерігаючи за навколишнім світом, вона зрозуміє, для чого потрібен автокран, бетонозмішувач або навантажувач. Інтерактивні частини моделей додадуть реалістичності діям гравця. Запалені фари, габаритні вогні зі світлом і звукові сигнали вразять дитячу уяву. Віддалений контроль транспорту дозволяє виробляти уважність, почуття дистанції, а також просторове відчуття предмета.

У розпорядженні малюка виявляться як міські, так і сільськогосподарські машини. Використовуючи спецтехніку, дитина зможе перемістити пасажирів, загасити пожежу, евакуювати автомобілі порушників, подбати про чистоту вулиць. Тягачі для перевезення худоби і проведення посівних робіт будуть необхідні в іграх про село. Після активного трудового дня юні водії пересядуть на швидкісні спорткари і мотоцикли, відправившись вивчати найскладніші гоночні треки.

Різноманітність дитячого транспорту дозволяє застосовувати його у всіх сферах людської діяльності. Взявши в руки вертоліт, винищувач або ракетоносій, маленький пілот підкорить повітряну і космічну стихії. За допомогою катерів дитина відчує, що і на воді доступна велика швидкість. Проклавши залізницю і запустивши поїзда, вона зрозуміє, як непросто бути диспетчером, контролюючим проходження складів. Військова техніка дасть можливість влаштувати парад або бойове зіткнення.

Дитина може почати грати вже готовою машиною або зібрати її самостійно з елементів конструктора. Маніпулювання невеликими деталями позитивно позначиться на координації, дрібній моториці і просторовому мисленні маленького інженера. Завдяки можливості отримати будь-який транспорт дитяча фантазія створить сценки за участю представників найрізноманітніших професій.

Проживаючі на території України батьки можуть купити колоритні машинки через інтернет-магазин «Бава». Відвідавши тематичний сайт, вони будуть приємно здивовані цінами на іграшки та їх різноманітності. Після оплати міні-техніка вирушить за адресою клієнта. Діти з Києва, Львова, Харкова, Чернігова, Дніпра, Одеси швидко отримають свої коробки з автомобілями, літаками, катерами або поїздами. Барвисті моделі принесуть малюкам багато радості в процесі захоплюючого відпочинку.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22