Фігурки тварин

Сортувати за:
428 товаров

Для повноцінного розвитку дитячого інтелекту корисно якомога докладніше знайомити дитину з деталями навколишнього світу. Розповісти про численні представників фауни батькам допоможуть реалістичні фігурки тварин. Використовуючи ці іграшки, дорослі продемонструють малюкам зовнішній вигляд різних ссавців і їх повадки.

 

Фігурки тварин та розвиток дитини

Як тільки малюк починає усвідомлювати себе і навколишній світ, слід приступати до докладної розповіді про все, з чим йому доведеться взаємодіяти в майбутньому. Тварини є важливою частиною природи, тому цій темі бажано приділити достатньо багато уваги. Батьки можуть придбати недорого набори фігурок для дітей, щоб наочно продемонструвати дитині вигляд істот, що населяють нашу планету.

Відкривши розвиваючі комплекти, малюки зрозуміють, що на Землі існує велика кількість різних видів тварин. Вони познайомляться з мешканцями кількох кліматичних зон, що простягаються з півночі Європи до південного краю Австралії. Ігрові фігурки активізують інтерес і уяву дітей. Вивчаючи інформацію, присвячену конкретним істотам, хлопчики і дівчатка з захопленням досліджують їх повадки. Також вони дізнаються про сформовані відмінності диких звірів і свійських тварин.

За допомогою фігурок тварин дорослі зможуть оригінально проілюструвати частину творів дитячої літератури. Читаючи малюкові казку або байку, вони покажуть юному слухачеві персонажів цих захоплюючих і повчальних історій. Розглядаючи об'ємні зображення головних героїв, дитина краще запам'ятає суть описаних ситуацій.

 

Різноманітність фігурок тварин


Вибираючи тематичні набори з іграшками, батьки можуть відразу визначитися з тим, відомості про яких істот будуть незабаром розказані заінтригованим юним слухачам. Використовуючи фігурки звірів, дорослі повідають дітям про мешканців протяжних степів, спекотних пустель, густих лісів або холодних полярних узбереж. Так дівчатка і хлопчики зрозуміють, що фауна Землі дуже різноманітна.

Комплекти з тваринами джунглів здивують дитини грізними тиграми, гучними мавпами і кумедними лінивцями. Жителі тайги теж зацікавлять малюка, так як великі ведмеді, хижі вовки, хитрі лисиці і обережні зайці є героями численних казкових історій. Мешканці савани вразять всіх своєю незвичайною зовнішністю. Смугасті зебри, плямисті гепарди і володіють довжелезній шиєю жирафи запам'ятаються дітям назавжди.

Багато хлопчики і дівчатка мало знайомі з тваринами ферм. Завдяки наборам з різноманітними фігурками вони побачать, як виглядають корови, коні, свині, вівці, кози і інші мешканці сільських подвір'їв. Діти дізнаються, чим годують цих істот і як за ними доглядають. Такі іграшки будуть особливо корисні для малюків, які починають вивчати зовнішній вигляд і голоси домашніх вихованців.

Комплекти з фігурками тварин купити може будь-який мешканець України. На сторінках тематичного сайту «Бава» викладені відомості про кожен набір іграшок, що дозволяє легко виявити товар з найбільш прийнятною ціною. Швидше за все замовлення доставляється в межах Києва, жителям інших територій доведеться почекати свого придбання деякий час. Відкривши для себе цікавих міні-звіряток, дитина почне активно використовувати їх у власних забавах.

Часто задаваемые вопросы

Товары со скидкой в категории Тварини?


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22