Фігурка Півень 13825, Schleich

Код товара: 100028291
196 грн
Товар закінчився
Доставимо протягом 14-20 днів
Виробник:
Schleich
Розмір
2.8 x 6.2 x 6.6 см
Матеріал
каучуковый пластик
Для кого
Для дівчаток, Для хлопчиків
Вид
Півні
Вік
від 3 років, от 4 років, від 5 років, від 6 років, від 7 років, від 8 років
Серія
Farm World
  Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Justin
 • Кур'єром по Києву
  Зручна оплата замовлень
 • Наличными при получении
 • Безналичный перевод
 • VISA/MasterCard/Privat24
 • WebMoney

У всіх домашніх курей на голові є гребінець. Він складається з клаптя шкіри. Особливо звертають увагу на великі гребені півнів. Найбільш популярним є листкоподібний гребінь, який має форму зубчастої пластинки і виглядає як полум'я. Зустрічаються також метеликоподібний, трояндоподібний і стручкоподібний гребені. Гребінь насиченого червоного кольору говорить про те, що півень здоровий.

Гра з фігурками, схожими на існуючих птахів і тварин, розширює уявлення дитини про навколишній світ. У дітей в грі розвивається мислення, пам'ять, увага і уява.

Компанія Schleich вже не одне десятиліття радує покупців якістю, оригінальністю і реалістичністю своїх товарів. Її співробітники періодично проводять дослідження в сфері психології та фізіології дітей, визначаючи оптимальний розмір, фактуру і сюжет своїх виробів, які розмальовуються вручну і виробляються з безпечного матеріалу.

Виробництво компанії Schleich розташоване в Німеччині, Румунії, Молдавії, Тунісі та Китаї.

Всі фігурки і набори «Шляйх» відповідають чинним національним та міжнародним вимогам до іграшок, наприклад, новій Директиви ЄС про безпеку іграшок 2009/48 / EG і стандарту DIN EN 71. Це означає, що використовувані матеріали і виробничі процеси однакові у всіх філіях, тому і якість продуктів Schleich рівнозначна, незалежно від того, де вони зроблені.

Кожна фігурка Schleich розфарбовується вручну. Деякі виключення складають великі малюнки, наприклад, коричневі плями на фігурці жирафа, які наносяться методом тампонного друку.

В виробництві Schleich використовує такі види пластмаси і фарби, які ретельно підбираються в точній відповідності конкретним вимогам виробництва іграшок: полівінілхлорид (ПВХ), термопластичний еластомер (ТПЕ), акрилонітрілбутадієнстірол (АБС).

Пока нет комментариев
Написати свій відгук
Ім'я *
Email
Залиште коментар*

Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22