-20%

Geometric Shapes Building Set

Набір для просторового моделювання «Занурення в геометрію» (170 шт.) Learning Resources
Код товара: 100029664
1 172 грн
1 465 грн
Виробник:
Learning Resources
Вік
від 5 років, від 6 років, від 7 років, від 8 років, від 9 років
  Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Justin
 • Кур'єром по Києву
  Зручна оплата замовлень
 • Наличными при получении
 • Безналичный перевод
 • VISA/MasterCard/Privat24
 • WebMoney

Гармонійний розвиток дитини неможливий без знайомства з основними математичними і, зокрема, геометричними поняттями. Навколишній світ багатий формами, тому потрібно орієнтуватися в них, знати назви, розміри і принципи їх розташування. Чим раніше відбудеться знайомство малечі з поняттям форма, тим простіше і легше буде проходити подальший розвиток і навчання.

Занурюйтесь в глибини геометрії і вивчайте основи конструювання з набором від Learning resources. Він дозволяє дітям будувати свої власні 2-D та 3-D геометричні фігури та спрямований на формування розуміння дитиною різниці між геометричними формами (2D) і просторовими тілами (3D). Можна зробити звичайні фігури, такі як квадрат, трикутник, прямокутник, шестикутник, ромб і коло, а потім з’єднати між собою прямі палички з дугами, поєднати прості фігури, щоб зробити нову, у трьох вимірах.

У наборі 170 елементів: 30 маленьких паличок (5,5 см), 36 середніх паличок (8,5 см), 24 великі палички (13,5 см), 32 дуги, 24 червоних кульок-з'єднувачів з 8 отворами та 24 помаранчевих з 10 отворами (2,5 см). Червоні з'єднувачі мають отвори під кутом 60 градусів, а помаранчеві – 45 градусів, що дозволяє складати з ними різні фігури. Усі деталі зроблені з м’якого пластику, дітям зручно їх тримати у руці.

Коли діти побудують кілька фігур, запропонуйте їм визначити кількість сторін і вершин у кожній з них, знайдіть довжину сторін. Вивчайте дроби, розділяючи квадрати, прямокутники і кола на дві, три та чотири рівні частини.

Пока нет комментариев
Написати свій відгук
Ім'я *
Email
Залиште коментар*
Схожі товари
Наші знижки та спеціальні ціни

Перевірте пропозиції по акції. Економити приємно! 😄

Подивитись все

Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22